Uwaga! Zmiana oprogramowania sklepu
Uwaga! Zmiana oprogramowania sklepu

Drodzy klienci naszego sklepu, ze względu na zmianę usług serwerowych i zmianę oprogramowania sklepu, może się okazać, że część danych z kont klientów została utracona podczas przenoszenia dotychczasowej zawartości. Gdyby więc mieli Państwo problemy z zalogowaniem do dotychczasowego konta, prosimy o dokonanie ponownej rejestracji.

Za wszelkie trudności z góry przepraszamy.

Sklep jest teraz szybszy, bardziej stabilny i bezpieczniejszy.

czytaj całość »
Wojna walut a światowy kryzys - autor Wojny o pieniądz w Polsce.
Wojna walut a światowy kryzys - autor Wojny o pieniądz w Polsce.

Od 28 listopada do 1 grudnia 2016 roku, na zaproszenie wydawnictwa Wektory, przebywał w Polsce autor kultowej książki Wojna o pieniądz - Song Hongbing.

Przyjazd Song Honbinga do Polski odbył się pod hasłem: "Wojna walut a światowy kryzys. Przyczyny, następstwa co dalej". W ciągu trzech dni, chiński gość wystąpił w Warszawie i Wrocławiu.

W stolicy 29 listopada, w Sejmie RP - w sali kolumnowej, odbyła się konferencja, której organizacji podjął się poseł Jacek Wilk. Udział w niej wzięli prof. Paweł Bożyk, oraz poseł Janusz Szewczak, znany również między innymi, jako główny ekonomista Kasy Krajowej SKOK.

30 listopada w Akademii Koźmińskiego przy ul. Jagiellońskiej 57/59, o godzinie 16.00 odbył się wykład otwarty Song Honbinga, a jego moderowania podjął się były minister finansów Grzegorz Kołodko.

Czwartek 1 grudnia autor Wojny o Pieniądz zagościł na Uniwersytecie Wrocławskiem. Współorganizatorem tego wykładu jest Instytut Konfucjusza w Uniwersytecie Wrocławskim.

Po południu nasz ekspert wystąpił na wrocławskim Uniwersytecie Ekonomicznym.

 

czytaj całość »
Ujawnił mroczne tajemnice Clintonów. Internet huczy od domysłów na temat przyczyn jego śmierci
Ujawnił mroczne tajemnice Clintonów. Internet huczy od domysłów na temat przyczyn jego śmierci

Może zabrzmi to dziwnie, ale okazuje się, że prezydencki romans to tylko niewinna igraszka czy wierzchołek góry lodowej, gdy porównamy go z całym materiałem na temat pary Clintonów, które zgromadził (korzystając w przeważającej mierze z oficjalnych źródeł) tragicznie zmarły Victor Thorn, w swojej książce – Hillary i Bill Clintonowie – mówi Wojciech Trojanowski z wyd. WEKTORY, które opublikowało w naszym kraju książkę autorstwa Thorna.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl